Náhradní plnění BARTON facility s.r.o.

Co je to náhradní plnění?
Náhradní plnění je povinnost zaměstnavatele zaměstnávajícího více než 25 zaměstnanců, kdy na každých 25 zaměstnanců musí v souladu se zákonem o zaměstnanosti, zaměstnávat jednoho zaměstnance se zdravotním omezením. Nesplňuje-li zaměstnavatel tuto povinnost, může situaci řešit zaplacením povinného odvodu - tzv. invalidní daně, nebo nákupem zboží či služeb u firem zaměstnávajících více jak 50 % osob se zdravotním omezením na chráněných pracovních místech. 

Co můžeme zařadit mezi náhradní plnění?
Aktuální znění legislativy nijak nezasahuje do jakýchkoliv komodit. Společnost musí splňovat potřebné kvóty počtu zaměstnanců tak, aby mohla poskytovat náhradní plnění jako takové a také limity určující objemovou kvantitu nabízeného náhradního plnění. To vše je realitou dneška. 

Co vám nabízíme? 

V rámci naší chráněné dílny nabízíme konkrétní výrobky a služby. Pokud si nejste jisti co vybrat, jsme schopni podle potřeb a přání klientů připravit řešení „ušité na míru“.
 
Nenechávejte řešení problému jménem „Náhradní plnění 2023“ na poslední chvíli a šetřete s námi až 80 % prostředků ve srovnání s invalidní daní! Pro přesné a konkrétní informace volejte, případně pište. 
 

Napište nám

Nezávazná poptávka